Електроніка

      Без електрики ніщо нікуди не їде. 

      Для автомобілістів - це одна з найзагадковіших и складних частин сучасного автомобіля. На електросистемах зав'язано все управління і доступ до самого управління.

   Причин чому, щось працює не так, достатньо багато і встановити  проблему, що з'явилась, без спеціального обладнання і фахівця вже неможливо.

   Ринок наповнен різноманітними кишеньковими тестерами і діагностичними девайсами, но де гарантія, що власник автомобіля самостійно все коректно зробить.

   Прості операції заміни АКБ, лампочок, та ще деяких дрібничок - можно зробити і на парковці теплого літнього дня, а зрозуміти помилки двигуна, коробки та позбутися їх - це вже до фахівців.

   Є бажаючі підшаманити прошивку, зробити автомобиль швидше, але і частенько такі автомобілі приїжджають з мертвими моторами.

   В загальному, ми володіємо також великим об'ємом знань, навичками і, найголовніше,  - оригінальним діагностичним обладнанням, яке дає змогу вирішувати найважчі задачі, покращувати і вдосконалювати роботу вашого сталевого коня. 


Ми реалізуємо:

- повну діагностику електрообладнання

- заміну паливних карт

- перепрошивку блока управління двигуна

- роботу з вихлопними системами

- заміну стандартного світла на більш сучасне

- діагностику паливної системи

- настройку датчиків тиску шин

- установку додаткових датчиків

- установку додаткових світлових рішень

- і багато іншого, враховуючи усунення недбалостей попередніх майстрів

Датчик температури

    Багато виробників не обладнують автомобілі датчиком температури на центральній приборній панелі. Є, звісно, лампочка холодного "двигуна", яка гасне при росягенні робочої температури охолоджувальної рідини. Але інше загоряння лампочки - червоним - вже призводить до великих проблем. Ось, між синім та червоним світінням - водій абсолютно нічого не знає про стан температури.

Факт постійно червоної лампочки - не дешеве задоволення, яке призводить до ремонту двигуна.

  Як вирішити цю проблему - встановити додатковий датчик температури - розумно, інформативно, гарно, стильно. Це дозволить власнику постійно мати контроль над охолоджувальною рідиною і своєчасно реагувати на будь-які її зміни.

Установка Led елементів:

Змінюємо штатне свсвітло на нове і сучасне, не змінюючи корпус самої фари.

- установка Led елементів в корпус штатної фари головного світла;

- настройка й адаптація.


Окрім того, ми вміємо відновлювати корпус фари.

 

Телефон: 0800-300-092

Понеділок-субота: з 8:30 по 20:30
Воскресенье: з 9:00 по 17:00